Bieg Po_Dynie_2016-10-15_Lesznowola_sm_136

Organizator

Gmina Lesznowola

Lesznowola jest gminą wiejską, położoną w powiecie piaseczyńskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Powierzchnia Lesznowoli wynosi 69 km2, a na jej terenie mieszka ponad 30 tysięcy osób. Bliskość stolicy i międzynarodowego Lotniska Chopina, dogodne szlaki komunikacyjne, atrakcyjne tereny inwestycyjne oraz dobry stan infrastruktury technicznej i społecznej to atuty, dzięki którym Lesznowola intensywnie się rozwija. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilkanaście lat temu była gminą typowo rolniczą. Dzisiejsza Lesznowola jest gminą o charakterze mieszkaniowo – usługowym a na jej terenie działa ponad 5 tysięcy firm, w tym największe w Europie Środkowo-Wschodniej azjatyckie centrum handlowe. Mimo dynamicznych zmian gmina częściowo zachowała swój pierwotny charakter a jej znakiem rozpoznawczym stały się dynie, każdego roku sprzedawane m.in. wzdłuż ul. Słonecznej. 

Wójtem Gminy od 5 kadencji jest Maria Jolanta Batycka-Wąsik.

 Zapraszamy na stronę http://www.lesznowola.pl/     

 

Centrum Sportu w Gminie Lesznowola

 CS logo_final1

Dnia 30 czerwca 2015 roku na mocy uchwały Rady Gminy Lesznowola Nr 117/XI/2015 zostało utworzone Centrum Sportu w Gminie Lesznowola z siedzibą w Mysiadle przy ulicy Kwiatowej 28. Jednostka organizacyjna gminy została powołana w celu wykonywania zadań gminy z zakresu kultury fizycznej i rekreacji, w tym zarządzania i administrowania gminnymi obiektami sportowymi, terenami rekreacyjnymi i urządzeniami sportowymi.

Powołanie Centrum Sportu ma na celu skuteczne zarządzanie dynamicznie powiększającą się bazą sportowo–rekreacyjną oraz zaspokajanie potrzeb mieszkańców ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży z terenu Gminy Lesznowola.

Centrum Sportu ma za zadanie krzewić kulturę fizyczną, poprzez udostępnianie bazy sportowo – rekreacyjnej mieszkańcom gminy, organizowanie zajęć, zawodów oraz imprez sportowych a także zapewnić właściwą eksploatację i konserwację obiektów wraz z urządzeniami sportowo – rekreacyjnymi dla naszych najmłodszych mieszkańców.

Współpracujemy z funkcjonującymi na terenie gminy klubami sportowymi, stowarzyszeniami kultury fizycznej, fundacjami i innymi organizacjami pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej.

 

  

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

szkola

Strona szkoły: www.zsplesznowola.pl

 

Wykonawca

SPORT EVOLUTION

Sport Evolution to czołowa agencja marketingu sportowego w Polsce, świadcząca kompleksowe usługi dla firm, klubów i organizacji sportowych oraz instytucji samorządowych i organizatorów imprez sportowych.

Pracujemy zarówno dla wielkich brandów globalnych, jak i firm oraz instytucji lokalnych. Wśród naszych klientów znajdą Państwo m.in.: Reebok, ActiveJet, Herbalife, Apteki Dbam o Zdrowie, Decathlon, Timex, Beko, PGNiG, Energa, WOŚP, AZS AWF Warszawa i liczne samorządy.

W ciągu kilku lat udało nam się m.in.:

  • odbudować maraton w Łodzi, otrzymując tytuł "Maraton Roku 2011" w głosowaniu internautów;
  • pracować dla marki ActiveJet - sponsora głównego klubu piłkarskiego Legia Warszawa;
  • wykreować w Polsce modę na triathlon i stworzyć największą imprezę triathlonową w Europie Środkowo-Wschodniej;
  • zorganizować eventy i szkolenia firmowe dla tak dużych klientów, jak: PGNiG, Energa, Reebok czy Accenture;
  • stworzyć od zera najszybciej sprzedający się bieg w Polsce - Bieg Dookoła ZOO.

Nie boimy się wyzwań i nietypowych projektów. Zorganizowaliśmy Reebok Zigtech Challenge - pierwszy w Polsce miejski bieg z przeszkodami, na zlecenie TVN Warszawa realizowaliśmy grę miejską z wykorzystaniem komunikacji miejskiej, a w biurowcu Rondo 1 w Warszawie organizujemy jeden z najbardziej prestiżowych i medialnych biegów po schodach na całym świecie.

Zespół agencji tworzą pasjonaci sportu, którzy doskonale wiedzą, jak wykorzystać narzędzia marketingowe, aby sport połączyć z biznesem. Nasi pracownicy to głównie absolwenci kierunków zarządczych i marketingowych, dziennikarskich lub sportowych.

Zachęcamy do kontaktu z nami i nawiązania współpracy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.sportevolution.pl