Bieg Po_Dynie_2016-10-15_Lesznowola_sm_136

Zapisy bieg dzieci

Bieg po dynię - biegi dla dzieci i młodzieży - szczegóły rejestracji

Wysokość opłaty startowej, którą wnoszą zawodnicy za udział w biegu, wynosi 10 zł.

UWAGA! Do rejestracji nie jest jest wymagane zakładanie oddzielnego konta dla dziecka. Rodzic ma możliwość zgłoszenia dziecka ze swojego konta. W tym celu, po rozpoczęcie rejestracji i zalogowaniu, należy skasować swoje dane, które automatycznie zaimportują się do formularza, i wpisać dane dziecka.

UWAGA! Istnieje możliwość zgłoszeń grupowych, np. przez nauczyciela. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

1. Rejestracja na bieg odbywa się na SlotMarket.pl.

2. Po kliknięciu na "zapisz się", nastąpi przekierowanie do formualrza rejestracyjnego.

3. Krok 1. - potwierdzenie wyboru dystansu.

4. Krok 2. - logowanie/założenie konta

- osoby posiadające konto użytkownika na SlotMarket.pl, wybierają "zaloguj", a następnie wpisują login i hasło. Po zalogowaniu dane osobowe zostaną autoamtycznie zaimportowane do formularza. Jeżeli dane uległy zmianie, istnieje możliwość ich edycji.

- nowi użytkownicy wybierają "zarejestruj" i wypełniają wszystkie wymagane pola.

5. Płatność – po wypełnieniu formularza i kliknięciu na „zapłać”, nastąpi przekierowanie do systemu transakcyjnego DotPay. Opłatę startową należy uregulować od razu przy rejestracji, online. Brak wpłaty przy rejestracji jest jednoznaczny z anulowaniem zgłoszenia.

6. Potwierdzeniem skutecznej rejestracji jest:

- potwierdzenie rejestracji na zawody ze SlotMarket.pl ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ),

- potwierdzenie płatności z DotPay,

- informacja o rejestracji w historii zgłoszeń na koncie użytkownika SlotMarket.pl.

Pełna lista startowa zostanie opublikowana po zamknięciu zapisów.

 ZAPISZ SIĘ